KONST / Litografier / Färglitografi 14377107
nr 1437 7107
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 149/360. Färglitografi, bildmått: 36x42, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:12:14
7/12 16:24:10
100 kr
8/12 10:28:30
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö